Uus esinduslik kortermaja Kadriorus – Poska 13

Redgate Capital (Tallinn Residences Poska OÜ) alustas koostöös Ober-Hausiga avalikku müüki 2012. aasta suvel valmivasse kortermajja aadressil Poska 13.

Uus kvaliteetne ja esinduslik hoone asub Poska ja Vesivärava tänavate nurgal miljööväärtuslikus Kadriorus, mille arhitektid on Allan Strus ja Kristi Järvik. Maja asub ajaloolises, välja kujunenud elukeskkonnas, mida iseloomustavad vaid jalutuskäigu kaugusel asuvadad kohvikud, Kadrioru park, staadion, samuti kauplused ning koolimaja.

Hoone ehitatakse kivist ning ajaloolisse keskkonda sulandumiseks kaetakse vertikaalse kahevärvilise puitlaudisega. Valged kolmekordsed puitaknad, kõrgemad korrused, vesipõrandaküte, oma gaasikatlamaja, elektrilise ajamiga autoväravad, igas korteris autonoomne soojustagastiga ventilatsiooniseade, suur muruga hoov on vaid mõned näited iseloomustamaks valmivat elamut.

Kõrge soklikorrusega kolmekorruselises kortermajas on kokku 11 korterit. Saadaval on veel 4 viimast 2-3-toalist korterit, lisaks on igale korterile soklikorrusel panipaik ja parkimiskoht maja hoovis.

Tutvu korterite ja hindadega www.ober-haus.ee/poska