Aitame leida investeerimisteekonna

Meie teadmised, Sinu huvides

Avame Sulle oma teadmisi investeerimisest ja aitame leida just Sinule sobiliku investeerimisteekonna.
Loome mugava ligipääsu globaalsetele turgudele ja väärtpaberitele, lisaks ka börsivälistele võimalustele, kohalikele edulugudele ja alternatiivsetele varaklassidele.  

Investeeringute juhtimise teenust pakub Redgate Wealth.

Kui soovid lähemalt uurida, anna meile teada selle vormi kaudu. Vormi täitmine ei kohusta Sind millekski.

Loome uusi võimalusi

Juba väga pikalt toimetab Redgate Capitali meeskond kapitaliturgudel, viies kokku ettevõtteid ja investoreid. Igal ajahetkel omame head arusaama sellest, mida ettevõtjad vajavad ja tahavad – ning kas see kõnetab investoreid või mitte.

Kohaliku investeerimiskultuuri tormiline areng on pannud meid pöörama järjest suuremat tähelepanu investoritele ja nende vajadustele. Näeme, et kuigi regionaalne ja globaalne kapitaliturg võimaldavad erinevate strateegiate realiseerimist, jäävad nad siiski paljudele investorile kättesaamatuks. Leiame, et investorite huvid väärivad paremaid lahendusi.

Veebruarist 2023 alustasime investeeringute haldamise teenuse osutamist, abistades investoreid varade hoidmisel ja väärtpaberitega kauplemisel. See on oluline vundament, mille peale ehitame aasta jooksul täiendavaid teenuseid.

Just selliseid, nagu kohalik investor vajab.

Meie väärtused:

1. Asjatundlikkus. Meie meeskonnal on aastakümnete pikkune kogemus finantssektoris. Omame sügavat arusaama finantsturgude toimimisest, eriti korporatiivvõlakirjade valdkonnas.

2. Professionaalsus. Iga meie meeskonna liikme eesmärgiks on parim saavutus ning nii koos kui ka eraldiseisvate spetsialistidena juhindume alati kõrgetest eetilistest standarditest.

3. Suhtlus. Oleme alati avatud küsimusteks ning aruteludeks. Hoiame oma kliendi kursis turul ning tema investeeringutes toimuvaga.

4. Kättesaadavus. Oleme oma kliendi lähedal, valmis reageerima ta muutuvatele vajadustele ning vastavalt kohandama oma teenust.

5. Asjakohasus. Lähtume oma töös investori parimatest huvides, aidates kasvatada investeeringuid kindla riskitaluvuse piires.

Võta ühendust