Aitame investeerida targalt

Loome uusi võimalusi

Avame Sulle oma teadmisi investeerimisest ja aitame leida just Sinule sobiliku investeerimisteekonna.
Loome mugava ligipääsu globaalsetele turgudele ja väärtpaberitele, lisaks ka börsivälistele võimalustele, kohalikele edulugudele ja alternatiivsetele varaklassidele.  

Investeeringute juhtimise teenust pakub Redgate Wealth.

Kui soovid lähemalt uurida, anna meile teada selle lehe kaudu. Vormi täitmine ei kohusta Sind millekski.

Redgate Wealthi teenused

 Väärtpaberitehingud ja hoidmine kliendi kontol

Loome uusi võimalusi aktiivsele investorile, kes soovib mitmekesistada oma investeerimisportfelli. Meie kaudu saab soetada erinevaid noteeritud ja ka noteerimata väärtpabereid, näiteks võlakirju, aktsiaid või fondiosakuid, ning hoida neid enda väärtpaberikontol. Redgate’is on teie varad turvaliselt hoitud. Tegutseme Finantsinspektsiooni väljastatud tegevusloa alusel ja Redgate’is hoitavad investeeringud on tagatud Tagatisfondi poolt summas kuni 20 000 eurot.

  Investeerimisnõustamine

Koostame personaalse investeerimisstrateegia kliendi eesmärkide saavutamiseks, mis põhineb kliendi riskitaluvusel, võimalustel ja sobival ajahorisondil. Kohendame oma investeerimisstrateegiaid pidevalt vastavalt turutingimuste muutustele, lähtuvalt valitsevast majandustsüklist ja muutustest kliendi ootustes.

Meie väärtused:

1. Kliendikesksus. Teie huvid on alati esikohal, meie rakendame oma teadmisi vastavalt Teie soovidele ja arvestades Teie varade üldpilti. Tagame, et kogu info, mida me kliendile esitame, on objektiivne ja usaldusväärne.

2. Asjatundlikkus. Meie meeskonnal on aastakümnetepikkune kogemus finantssektoris. Omame sügavat arusaama finantsturgude toimimisest, eriti korporatiivvõlakirjade valdkonnas.

3. Professionaalsus. Iga meie meeskonnaliikme eesmärk on parim saavutus. Nii meeskonnana kui ka individuaalselt juhindume alati kõrgetest eetilistest standarditest.

4. Avatus. Oleme alati Teie jaoks kättesaadavad, valmis reageerima Teie muutuvatele vajadustele ja vastavalt kohandama oma teenust. Hoiame oma kliente kursis turul ja nende investeeringutega seonduvaga ning oleme avatud küsimusteks ja aruteludeks.

5. Analüüs. Oma otsustes ja soovitustes lähtume alati meie tehtud analüüsist ning varustame kliente vajaliku teabega investeerimisvõimaluste ja nendega kaasnevate riskide kohta.

Võtke ühendust

Uudiskiri investoritele

Palun liituge meie uudiskirjaga, kui soovite olla kursis kõige värskemate investeerimisvõimalustega.