Praktika

Oled hakkaja ning Sulle meeldib töö numbritega? Tule praktikale Redgate Capitali!

Oled oodatud meie juurde praktikale aastaringselt.

Tööülesanded on vaheldusrikkad ja seotud reaalsete projektidega, mis meil parasjagu töös on.

Ootame Sind, kui Sa:

– oled majanduse eriala tudeng,
– omad väga head suulist ja kirjalikku väljendusoskust nii eesti kui inglise keeles,
– sul on hea arvuti kasutamise oskus (eelkõige MS Office programmid),
– oled korrektne, süsteemne ja hea pingetaluvusega.

Peamised ülesanded:

– ettevõtete ja tööstusharude analüüs,
– infomaterjali kogumine, töötlemine ja kokkuvõtete koostamine,
– ettevõtte väärtuse hindamine ja äririskide kaardistamine,
– suhtlemine suurte Eesti ja välismaa ettevõtete juhtidega.

Kandideerimiseks saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile personal@redgatecapital.eu.

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Eelnevate praktikantide kogemused

Lauri Vunk

Investeerimispanganduse praktikant 2019. a
Alates märts 2019. a töötab nooremanalüütikuna Redgate Capital’is

Pean ausalt tunnistama, et minu esimene kandideerimine Redgate Capital’i praktikale ebaõnnestus, kuid see süstis minusse vaid rohkem motivatsiooni end tõestada. Jätkasin õpinguid ülikoolis ning proovisin aasta hiljem uuesti – edukalt. Läbisin oma kahekuulise praktikaprogrammi 2019. aasta alguses. Juba esimeste ülesannetega oli aru saada, et siin on praktikant aktiivselt kaasatud ettevõtte igapäevatöösse ning reaalsetesse projektidesse. Sain otsida mahukatest andmebaasidest valdkonnas tehtud varasemaid tehinguid, kaardistada ettevõtteid ning analüüsida konkurentsiolukorda. Lisaks kaasati mind juba väga varajases faasis ka mitmete investormaterjalide koostamisse, mis näitas mulle millist infot tegelikult investorid otsivad ja näha soovivad. Praktika lõpuks olin kindel, et see valdkond on just see, kus ma näen end ka tulevikus, mis kulmineerus jätkamisega Redgate Capital’is nooremanalüütikuna.

 

Karl Ivar Maar

Investeerimispanganduse praktikant 2017. a
Alates veebruar 2018. a töötab analüütikuna Redgate Capital’is

Redgate Capital’i praktikaperioodi, mille kestvus oli kaks kuud, läbisin 2017 aasta lõpus. Tegemist oli väga õpetliku ajaga, kus sain varem teoorias õpitut rakendada praktikas. Töö iseloomuks oli finantsaruannete koostamine ning ettevõtete kaardistamine. Praktika lõppedes tundsin selgelt, kuidas minu analüüsivõime ning silmaring, Eestis ja välismaal tegutsevate ettevõtete kohta, oli märgatavalt paranenud. Praktikaperioodi tegi lihtsamaks Redgate Capital’i kollektiiv. Tegemist on noore, abivalmis ja ambitsioonika meeskonnaga, kes aitab oma uusi liikmeid, et tööprotsess oleks arusaadav ja õpetlik. Selge see, et õppida on veel palju, kuid Redgate’ist saadud kogemuse pealt on kindel edasi minna.

Lisette Starostin

Investeerimispanganduse praktikant 2017. a

Minu suvepraktika Redgate Capital’is jättis mulle ainult head emotsioonid. Lisaks sõbralikele ja abivalmitele töökaaslastele, kes võtsid aega ja vastasid mu igale tekkinud küsimusele, oli suureks plussiks ka näiteks see, et jagati ülesandeid reaalselt töösolevate projektide asjus. Ülesandeid sain nii kergemaid kui keerulisemaid, mis panid mu oskused korralikult proovile. Mis mulle aga väga meeldis oli see, kuidas praktikanti ei võeta kui lihtsalt õpilast või vaatlejat, vaid reaalset töötajat. Tänu sellele sain väga praktilise erialase töökogemuse ja muidugi uute teadmiste ja kogemuste võrra rikkamaks.

Ilja Ivanov

Investeerimispanganduse praktikant 2016. a

Redgate Capital’i praktika aitas mul õppida ja paremini mõista hindamise ning prognoosimise taga olevaid protsesse nt kuidas leida usaldusväärset teavet, analüüsida ettevõtteid ja esitada tulemusi arusaadaval ning struktureeritud viisil. Redgate Capital’i meeskond oli abivalmis ja julgustas mind esitama küsimusi ning avaldama oma arvamust. Kokkuvõttes on see suurepärane koht praktika sooritamiseks.

Kadi Kalamees

Investeerimispanganduse praktikant 2016. a

Minu lühikese, ent põneva praktikaperioodi ajal tundsin end tõsiselt kaasatud kõikidesse tegevustesse. Selle aja jooksul jõudsin analüüsida aastaaruandeid ja koostada ülevaadet optikaturust ning alkoholiturust. Kõige põnevam praktika juures oli näha investeerimispanganduse ettevõtte reaalset ning kiiret igapäevaelu. Üllatavaimaks kogemuseks oli dokumentide vormistamine presenteerimiseks, mille käigus sai selgeks, et see on oskus omaette. Aitäh, Redgate Capital’i meeskond, selle põneva väljakutse eest!