Tunnustatud Euroopa majanduspoliitika mõjutaja Graham Bishop kirjutab Eestist

Graham Bishop on Euroopa majanduspoliitika üks mõjukamaid kujundajaid, kelle julgust välja tulla radikaalsete ideedega ning oskust toetada neid erakordse tehnilise detailirohkusega hinnatakse kõrgelt. 2012. aasta lõpus koostas EurActiv esmakordselt nimekirja 40. kõige rohkem  Euroopa majanduspoliitikat mõjutanud Britist ning Graham Bishop oli nende seas 33. kohal.

Eelmisel nädalal viibis Graham Bishop Eestis, osaledes ühe peaesinejana FinananceEstonia International Forum’il. Graham Bhishop’i mõtted, väljavaated ja analüüsi Eesti ettevõtluskeskkonnast ja majandusest leiate Bishopi artiklist “48 Hours in Tallinn City-State”.

Bishop’i mõjuvõim Euroopa majanduse kujunemisel on kasvanud alates Maastrichi lepingu läbirääkimistest 1992. aastal, kus ta osales nõustajana.  Samuti oli Bishop üks võtmefiguure euro ühisraha kujundamisel ja kasutusele võtmisel Euroopas. Graham Bishop on tunnustatud nõustaja ja esineja. Ta on kirjutanud raamatuid ning artikleid. Pikemalt saab tema tegemistest lugeda tema omanimelise konsultatsioonifirma kodulehelt.

Teiste FinanceEstonia Forum’i esinejate ettekannetega ja galeriiga saab tutvuda FinanceEstonia kodulehel siin.

Lisainformatsioon:

Terje Pällo
Turundus- ja arendusjuht
FinanceEstonia
Tel: +372 511 9593
terje.pallo@financeestonia.eu
www.financeestonia.eu