Redgate Capitali ja Ellex Raidla ühisseminar “Eesti ettevõtjate käänulised teed – M&A tehingute edulood ja läbikukkumised“

04. mail toimus Tallinnas restoranis SFÄÄR Redgate Capitali ja Ellex Raidla poolt korraldatud ühisseminar “Eesti ettevõtjate käänulised teed – M&A tehingute edulood ja läbikukkumised“.

Ühinemiste ja omandamiste (M&A) turg on üliaktiivne ja näeme nii megatehinguid kui ka väiksemaid valdkonnapõhiseid integreerumisi pea igapäevaselt. Julgust nõuab aga erinevate edulugude kõrval ka takistuste ja ebaõnnestumiste analüüs. Seminaril leiti vastused küsimustele: Miks läks nii? Mida teha teisiti? Kas tehingu ettevalmistus oli ebapiisav?

Sissejuhatava ja makromajandusliku vaate tehingute aktiivsusele andis Nordea panga peaökonomist Tõnu Palm, edulugudest ja ebaõnnestumistest  rääkisid MyFitness´i juhatuse esimees Erkki Torn ja Harju Elektri juhatuse esimees Andres Allikmäe.

Meil on hea meel, et praktiline ja kogemustele tuginev seminar tekitas Eesti ettevõtjate ja juhtide seas suurt huvi ning seminaril osales üle kuuekümne inimese.