Redgate Capital laiendas partnerite ringi

Baltimaade juhtiva investeerimispanganduse ettevõtte Redgate Capital partnerite ringi lisandus pikaajaline töötaja ja hinnatud kapitaliturgude spetsialist Kristjan Petjärv.

“Näeme Balti kapitaliturgudes suurt kasvupotentsiaali, turgu tervikuna iseloomustab elavnemine ja optimism. Kristjani kui meie ühe võtmetöötaja lisandumine partnerite ringi suurendab meie võimekust aidata Balti ettevõtetel kasvada ja arendada selle läbi ka kohalikku kapitaliturgu,” märkis Redgate Capital’i juhatuse liige Valeria Kiisk.

Kristjan Petjärv on Redgate Capital’is tegelenud valdavalt kapitali kaasamise projektide juhtimise ja müügikorraldusega. Ta on juhtinud ja osalenud mitmes kapitali kaasamise projektis, nõustanud nii avalikke kui mitteavalikke pakkumisi ning osalenud ettevõtete viimisel börsile ja alternatiivnimekirja. Kokku on ta osalenud ligi 50 võlakirja emiteerimises koguväärtusega üle 250 miljoni euro.

Petjärve sõnul ei pidanud ta otsust Redgate Capitali partnerite ringiga liitumiseks pikalt kaaluma. „Redgate Capital’ist on saanud üks Baltikumi kiiremini kasvav investeerimispanganduse ettevõte, mis annab olulise panuse kohaliku kapitalituru ja majanduse arengusse. Ettevõtete üha suurenev huvi kasvukapitali kaasamiseks võimaldab meil korraldada üha rohkem aktsia- ja võlakirjaemissioone, mida saame pakkuda ka laiemale avalikkusele. Usun, et käesoleval aastal avaneb mitmeid põnevaid investeerimisvõimalusi ka jaeinvestoritele,“ sõnas Petjärv.

Petjärv on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ning töötanud varasemalt Sampo grupi ettevõttes Mandatum Life varahalduri ja investeerimistoe juhina.

18-liikmelise meeskonnaga on Redgate Capital esindatud Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõte tegeleb valdavalt kapitali kaasamise, ülevõtmis- ja omandamistehingute ning ärikinnisvara tehingute nõustamisega.