Redgate Capital laiendas omanikeringi uute partneritega

Andrei Zaborski

Redgate Capital AS-i partnerid Aare Tammemäe ja Mart Altvee laiendasid ettevõtte omanikeringi ning kaasasid uuteks partneriteks ettevõtte kauaaegsed töötajad Valeria Stulova, Andrei Zaborski ja Mairo Kaseväli.  Kõik uued partnerid on oma ala tippasjatundjad ettevõtete omandamiste ja müükide ning finantseerimise tehingute vallas. Valeria, Andrei ja Mairo jätkavad Redgate Capitalis tööd finantsnõustamise valdkonnas, aidates Eesti ettevõtetel kasvada läbi ülevõtmiste ja omandamiste ning kaasates vajalikku kasvukapitali võlakirjade või aktsiate vormis kapitaliturgudelt. Redgate Capitali senine edukas tegevus investeerimispanganduse valdkonnas nõuab meeskonnaliikmetelt suuremat juhtimispanust ning pühendumist, mida uued partnerid lisavad.

Mõned faktid uute partnerite kohta:

Andrei Zaborskil on enam kui 20-aastane finantsvaldkonna kogemus. Enne Redgate’iga ühinemist 2008. aastal töötas ta kolm aastat fondijuhi ja investeeringute osakonna juhina Suprema Securities-e (Evli Securities) varahaldusüksuses ja kaheksa aastat SEB Varahalduses. Andrei on lõpetanud Concordia Rahvusvahelise Ülikooli Eestis bakalaureuseõppe ja  Estonian Business School-i magistriõppe rahvusvahelise äri erialal ning omandab praegu metsanduse bakalaureusekraadi Eesti Maaülikoolis. Andrei fookuseks on kapitali kaasamise nõustamise projektid.

 

Mairo Kaseväli on töötanud finantsvaldkonnas 13 aastat. Enne Redgate’iga ühinemist 2009. aastal töötas ta viis aastat analüütiku ja portfellihaldurina Suprema Securities-e (Evli Securities) varahaldusüksuses ja SEB Pangas. Mairo on lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuseõppe majandusteaduse erialal ja omandab praegu magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis. Mairo on osalenud enamikus Redgate’i suuremates ja keerukamates projektides.

 

Valeria Stuloval on enam kui 10-aastane investeerimispanganduse kogemus. Enne Redgate’ga ühinemist töötas ta kaks aastat investeerimisfirmas United Partners analüütiku ja projektijuhina ning Evli Securities-es analüütikuna. Ta on lõpetanud Stockholm School of Economics in Riga majanduse ja äri eriala bakalaureuseõppe, Tallinna Tehnikaülikooli juhtimise magistriõppe ja omandab hetkel ärikorralduse doktorikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis. Valeria fookuseks on ettevõtete ühinemis- ja ülevõtmisprojektid.

 

Redgate Capitalist:

Redgate Capital on 2008. aastal asutatud Eesti üks juhtivaid investeerimispanganduse ettevõtteid. Redgate Capital nõustab  ettevõtete ühinemis- ja ülevõtmistehinguid, kapitali kaasamise projekte ja kinnisvara alaseid tehinguid  Eestis, Lätis ja Leedus. Redgate Capital on oma tegevusaja jooksul nõustanud enam kui 100 miljoni euro väärtuses ettevõtete ühinemis- ja ülevõtmistehinguid, aidanud Eesti ettevõtetel kaasata kasvuks üle 70 miljoni euro kapitali ja nõustanud erinevaid suuremahulisi ärikinnisvara tehinguid. Redgate Capital-i klientideks on olnud Eesti Vabariigi Valitsus, Fortum Termest, Nortal, Askembla Asset Management, Ahlström Capital, Transiidikeskus, Creditstar Grupp, Ortodontia keskus, PlusPlus Capital, Cofi, Hüpoteeklaen, Finora Capital, UVIC, Mainor Ülemiste, Aeroc International, Loksa laevatehas ja paljud teised ettevõtted ning asutused. 2016. a suuremateks tehinguteks oli AS Andmevara erastamistehingu nõustamine, kapitali kaasamine Creditstar Group AS-ile ja Mustamäe Keskuse müük. Redgate Capital-i meeskonnas on kokku 15 liiget.