Redgate Capital kutsub seminarile: Kuidas ettevõtet targalt müüa?

23. mail kell 9:30-13:00 toimub Original Sokos Hotel Viru Konverentsikeskuses koostöös Äripäeva ja advokaadibüroo Boreniusega praktiline nõuandeseminar ettevõtjale, kes kaalub oma ettevõtte müüki või investori kaasamist.

Hästi korraldatud müük suurendab ettevõtte väärtust. Oluline on oskus ettevõte enne müüki „korda teha“ kuna see annab võimaluse küsida ettevõtte eest kõrgemat hinda.

Ettevõtte müügi võtavad osadeks lahti advokaadibüroo Borenius vandeadvokaat Kristel Raidla-Talur ja Redgate Capitali projektijuht Mairo Kaseväli – oma ala asjatundjad, kes igapäevaselt aitavad müüjatel paremaid tehinguid sõlmida.

Praktikuna avab enda ettevõtete müügi tagamaid suurettevõtja Indrek Prants. Kümnete ettevõtetega seotud Indrek Prants on oma portfellist nii ettevõtteid müünud (Säästumarket, Ehitus Service) kui ka neid ostnud (Bauhof, Rocca al Mare Spordikeskus, Klick Eesti jt).

Päeva juhib ja õigeid küsimusi küsib pikaajalise ettevõtete ostude-müükide ja finantseerimise kogemusega Redgate Capitali partner Aare Tammemäe.

Soodushind 16. maini 119 eurot (käibemaksuga 142,80 eurot). Redgate Capitali  klientidele ja koostööpartneritele erihinnaga 99 eurot (käibemaksuga 118,80 eurot), märkides registreerimisvormi viimasesse lahtrisse märksõnaks „Redgate Capital“.