Redgate Capital aitas RCG LightHouse’il kaasata uusi rahalisi vahendeid

Läti ettevõte RCG LightHouse LLC sõlmis tehingu Baltikumi ühe juhtiva varahaldusettevõttega Orion Asset Management, et kaasata uueks aktsionäriks ja finantspartneriks üks oma aktsiafondidest. Fond pakub uut rahastamist, mis võimaldab ettevõttel veelgi kiirendada üleminekut ülitõhusale LED-valgustusele kui teenusele era- ja avalikus sektoris. Ettevõtte eesmärk on tugevdada oma juhtivat turupositsiooni Baltikumis ning siseneda uutele turgudele Poolas ja teistes Euroopa riikides.

„Kuna elektri hind aina tõuseb, peavad kliendid kiirendama üleminekut energiatõhusatele lahendustele. Valgustus teenusena võimaldab seda teha ilma eelnevate investeeringuteta ja tehnilisi riske võtmata, kuna RCG LightHouse võtab kogu vastutuse. Meil on hea meel, et meie uue finantseerimispartneriga Orion Asset Management on meil oluline roll Euroopa rohelisele kokkuleppele European Green Deal) üleminekul. Investeeritakse uusi rahalisi vahendeid, et laiendada tegevust, palgata uusi inimesi ning kaasfinantseerida B2B- ja munitsipaalklientidele mõeldud LED-valgustussüsteeme,“ ütleb RCG LightHouse’i tegevjuht Kaspars Osis.

Ettevõtte eelmine finantseerimispartner oli investeerimisfond FlyCap, mis tegi 2015. aastal algkapitaliinvesteeringu ja on selle tehinguga täielikult väljunud.

Redgate Capital tegutses selles tehingus RCG LightHouse’i finantsnõustajana.