OÜ Selteret omandab Schetelig Oy Baltikumi operatsioonid

OÜ Selteret (Eesti) teatas täna, et kirjutas alla lepingule, mille järgi ta omandab  100% AS Schetelig EV (Eesti) aktsiatest.  Tehingu osaks on ka AS Schetelig EV tütarettevõtted SIA Schetelig LV (Läti) ja UAB Schetelig LIT (Leedu). Müüjaks on Schetelig Oy (Soome) ning tehing jõustub mais 2015. Tehingu hinda poolte kokkuleppel ei avalikustata.

„Omandades AS’i Schetelig EV grupi astume oma ajaloo kaalukama sammu – selle tehinguga tugevdame oma positsiooni Eestis ning laieneme Lätti ja Leetu. Usume, et antud tehing loob mitmeid sünergiaid tänu millele suudame luua lisaväärtust nii meie klientidele, hankijatele kui ka partneritele,“ ütles Karol Kõrm, OÜ Selteret tegevjuht.

AS Schetelig EV on osa Schetelig Grupist, mis müüb aiakaupu ja tarvikuid professionaalsetele ning kodukasutajatele Soomes, Baltikumis, Slovakkias, Ungaris, Tsehhis, Venemaal, Ukrainas ja Kasahstanis.

„Baltikumis oleme tegutsenud alates 1991. aastast. Alustasime oma tegevusega nullist ja täna oleme ühed suurimad tegijad aianduskaupade valdkonnas. Hetkel on meie kasvu ambitsioonid aga mujal. Meil on hea meel näha, et Selteret’il on põhjalikud plaanid ettevõtete tehingujärgseks kasvuks,“ kommenteeris tehingut Paul Kauste, Schetelig Oy tegevjuht.

OÜ Selteret on pereettevõte, mis on tegutsenud Eesti aiandus turul alates 1995. aastast.

Ostja finantsnõustajaks antud tehingus on Redgate Capital ja juriidiliseks nõustajaks Tark Grunte Sutkiene.

Lisainformatsioon:

Karol Kõrm, OÜ Selteret, tegevjuht, karol@selteret.ee, 68 11 704
Paul Kauste, Schetelig Oy, tegevjuht, paul.kauste@schetelig.com