Lätis toimus esimene Läänemere piirkonna metsanduskonverents “Invest in Forest”

Redgate Capital osales 24.-25. aprillil toimunud esimesel Läänemere piirkonna rahvusvahelisel metsandussuunitlusega investeerimiskonverentsil „Invest in Forest“.

Kahe päevane konverents tõi kokku 150 metsandusega seotud tippspetsialisti, sealhulgas suuremad ja väiksemad metsaomanikud, era- ja institutsionaalsed investorid ning riigimetsade esindajad üle Euroopa.

Sõnavõttudes ja aruteludes keskenduti just meie lähiregioonile – Läänemere ümbrusele, mis on tuntud oma metsarikkuse ja metsa puudutavate innovaatiliste arengute poolest. Kogenud spetsialistide ettekanded ning paneeldiskussioonid andsid põhjaliku ülevaate metsanduse olevikust ja tulevikutrendidest, eesmärgiga hinnata mõjusid eelkõige Eestis, Lätis ja Leedus. Tänu oodatavale väärtuse kasvule on metsamaadesse investeerimine Eestis, Lätis kui ka Leedus tõusvas trendis.

Redgate Capitalist olid esindatud juhtivpartner Veikko Maripuu, kes modereeris kolmapäevast metsamaa hindamisele pühendatud sessiooni ning investeeringute- ja fondijuhi Andrei Zaborski.

Pilte üritusest saab vaata SIIT.