FinanceEstonia Forum 2019 – tule ja saa osa finantsmaailma tulevikust!

FinanceEstonia Forum 2019 “The Future of Financing – Amazon, China and Robots?” toimub juba 2019. aasta 14. märtsil Tallinnas Vaba Laval. Soodushinnaga piletite müük kestab kuni 15. veebruarini. 

Esinejatest astuvad üles David Chen (Hanson Robotics), Kustaa Valtonen (FinEst Bay Area Development), Lauri Rosendahl (Nasdaq Nordic), Oliver Holle (Speedinvest), Kaarel Kotkas (Veriff) ja paljud teised. Tervitussõnad ütleb Robot Sophia!

Sel korral keskendub Foorum küsimusele, kuidas uudsed finantseerimisviisid ja -tehnoloogiad lihtsustavad suurte ideede ja projektide elluviimist. Ühiselt mõtiskletakse uute tehnoloogiate rolli üle tänapäeva finantseerimismaailmas ning tõstatatakse visioon sellest, et Eesti võiks olla finantsuuenduste kasutamisel maailmas suunanäitajaks.

Tutvu esinejate ja konverentsi programmiga lähemalt ning soeta pilet siit. Vaata ka konverentsi Facebooki üritust, et olla kursis viimaste uuendustega.

PS! Jaga infot kindlasti ka oma sõprade-tuttavate ja äripartneritega, sest mida rohkem inimesi sellest teadlik on, seda parem saab finantsmaailma tulevik!

Kohtume konverentsil!