Ettevõtte rahastamine

Oleme kapitali kaasamise valdkonna suunanäitaja: meie ulatuslik kogemus aitab tagada parima teenuse kliendile. Leiame töötavaid lahendusi Balti väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele nende kasvu rahastamiseks.

Võimalused

Laenud

Balti ettevõtete üheks levinud kasvukapitali kaasamise vormiks on laen, kus investori ja ettevõtte vahel sõlmitakse kahe- või mitmepoolne laenuleping. Sellist rahastamise vormi kasutatakse peamiselt tehingute või kasvule suunatud investeeringute finantseerimiseks. Loome investoritele võimaluse investeerida valitud ettevõtete laenudesse.

Loe lähemalt Button arrow

Võlakirjad pakuvad võimalust investeerida fikseeritud tähtaja ja tulususega – tüüpiliste võlakirjade puhul makstakse investoritele perioodilist varem määratud intressi ning lõpptähtajal tagastab emitent lisaks viimasele intressimaksele ka põhiosa. Võlakiri erineb laenust standardiseeritud tingimuste poolest, mis muudab investeerimise (võlakirjade ostu-müügi) protsessi lihtsaks ja võimaldab paljude investorite üheaegset kaasamist. Balti kapitaliturgudel on levinud võlakirjade esmapakkumised nii mitte-avalikul kui avalikul moel koos börsil noteerimisega.

Loe lähemalt Button arrow

Mezzanine laen on Balti investorite seas veel vähetuntud varaklass, mis sisaldab nii võla- kui aktsiainvesteeringu tunnusjooni. Tüüpiliselt on tegemist aktsiatele omase kõrgema riski kuid fikseeritud tähtaja ja tootlusega instrumendiga, millele võib olla lisatud täiendava tulu teenimise mehhanism kõrgema riski kompenseerimiseks.

Loe lähemalt Button arrow

Aktsiad pakuvad  võimalust siseneda erineva suurusega ettevõtetesse omakapitaliinvestorina. Kõrgeima väärtuse kasvu potentsiaali, kuid ka kõrgeima riskiga varaklass.

Loe lähemalt Button arrow
Redgate banner

Koostööd

Carnegie Investment Bank

Kapitaliturgude tehingutes teeme koostööd Põhja-Euroopa juhtiva investeerimispangaga Carnegie Investment Bank.

Alternatiivturu First North ametlik nõustaja

Redgate Capital on Nasdaq gruppi kuuluvate börside poolt opereeritava mitmepoolse kauplemissüsteemi First North ametlik nõustaja.

Koostöö Pareto Securities’ega

Kapitaliturgude tehingutes teeme koostööd Põhjamaade investeerimispangaga Pareto Securities.

Carnegie Investment Bank

We collaborate with the leading Nordic investment bank Carnegie Investment Bank.

Certified adviser of MTF First North

Redgate Capital is a certified adviser of the alternative stock exchange First North. First North offers growth companies easier access to capital and solid visibility on Baltic financial markets.

Collaboration with Pareto Securities

In capital market transactions we collaborate with Nordic investment bank Pareto Securities

Meie kliendid

Aare Paloots, Mainor Ülemiste

Baltikumi suurim ärilinnak, Ülemiste city, vajas lisakapitali kiire arengu rahastamiseks. Aitasime ettevõttel emiteerida võlakirju, mis on nüüd noteeritud First North nimekirjas. Lisaks vajalikule kapitalile aitas emissioon neil kasvatada tuntust investorite seas.

Aare Paloots, Mainor Ülemiste

Ülemiste City, the largest business campus in the Baltic, was seeking for additional capital to continue their rapid development. With our help, they issued competitively priced bonds. In addition to securing funding for investments, the issue helped them gain recognition among investors.

Viimased tehingud

2024

 

Võlakirjaemissioon 2,7 mln €

SBA Furniture Groupi nõustaja

2024

 

Kapitali kaasamine 4 mln €

Markland Groupi ja Brennek OÜ nõustaja

2024

 

Võlakirjaemissioon 50 mln €

Nortal AS võlakirjade distribuutor

2024

Võlakirjaemissioon 2,7 mln €

SBA Furniture Groupi nõustaja

2024

Kapitali kaasamine 4 mln €

Markland Groupi ja Brennek OÜ nõustaja

2024

Võlakirjaemissioon 50 mln €

Nortal AS võlakirjade distribuutor

Valdkonna eest vastutavad töötajad

Võta meiega ühendust

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy policy and Terms of services.