Ettevõtja, tule 21. aprillil börsi infohommikule!

Nasdaq Tallinna börs korraldab 21. aprillil kell 10.30 tänavuse teise börsi infohommiku. Ürituse eesmärk on tutvustada börsi pakutavaid võimalusi ja rääkida, kuidas saab börs ettevõtjatele kasulik olla.

Lisaks saab kuulata Eesti tippnõustaja ülevaadet ettevõtte erinevatest rahastamisviisidest ja praeguse börsiettevõtte esindajat, kes räägib oma kogemusest ettevõtte börsile viimisel. Sel korral räägib börsiettevõtte vaatest LHV Groupi juht Madis Toomsalu.

Nasdaq Tallinna börsi juhi Kaarel Otsa sõnul on infopäev mõeldud eelkõige väikese ja keskmise suurusega ettevõtete juhtidele ja omanikele. „Olen veendunud, et paljud Eesti ettevõtted saaksid börsilt kasvuks jõudu juurde. Samal ajal tajun, et börs kui raha kaasamise ja ettevõtte tuntuse suurendamise koht võiks olla ettevõtjate jaoks arusaadavam ja lähedasem kui see praegu on. Selle muutmiseks alustasime börsi infohommikutega, et rääkida vabas õhkkonnas ja lihtsas keeles börsi pakutavatest võimalustest,“ ütles Kaarel Ots.

Infohommik toimub Nasdaq Tallinna börsi kontoris (Tartu mnt 2, City Plaza 14. korrus, Tallinn).

Osalemine on kõigile huvilistele tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume osalemissoovist teada anda 14. aprilliks aadressil tallinn@nasdaq.com või telefonil 640 8800.

 

Nasdaq infohommikul esineb ettekandega ka Redgate Capital-i vanempartner Aare Tammemäe, kes tutvustab ettevõtte rahastamise võimalusi.