Aare Tammemäe esineb 16.02.2017 toimuval maksukonverentsil: uue valitsusliidu maksumuudatused ja nende mõju ettevõtete tegevusele

16. veebruaril toimub Hilton Tallinn Park Hotelli konverentsikeskuses maksukonverents “Uue valitsusliidu maksumuudatused ja nende mõju ettevõtete tegevusele”.

Viimase paari kuu jooksul on Eesti maksusüsteemist ja selle muutmisest palju räägitud. Uus valitsus on teinud mitmeid muudatusettepanekuid, ettevõtjad ja maksueksperdid on mõnda neist kiitnud ja osadesse suhtunud kriitiliselt.

Kuna Eesti ettevõtluskeskkond võib planeeritavate sammude tulemusena oluliselt muutuda, siis otsustas FinanceEstonia korraldada konverentsi, et maksuekspertide abiga luua rohkem selgust, mis maksuseadustes muutub, millal muutub ja milline on muudatuste mõju ettevõtjatele, investoritele ja majandusele tervikuna.

Võimalikest stsenaariumidest konkreetsete maksumuudatuste kaupa annavad Maksukonverentsil ülevaate maksu- ja välisinvesteeringute eksperdid ning ettevõtluse arvamusliidrid.

Aare Tammemäe modereerib arvamusliidrite paneeli: Maksumuudatuste mõju investeerimiskeskkonnale, kapitali kaasamisele ja ettevõtete äri arengule ning konkurentsivõimele.

 

Tutvu programmi ja esinejatega ning registreeru konverentsile.