18. oktoobril osaleb Redgate Capital Balti M&A ja riskikapitali foorumil

Balti M&A (ühinemiste ja ülevõtmiste) ja riskikapitali foorumit korraldatakse juba kolmandat aastat ning üritus on kujunenud üheks peamiseks valdkonna turuosaliste ja nõustajate kokkusaamise kohaks. Sel aastal toimub foorum 18. oktoobril Tallinnas Eesti Kunstimuuseumi lipulaevas — KUMUs, Eesti suurimas ja muljetavaldavamas näitusekeskuses. Foorumit on varasemalt korraldatud Riias ja Vilniuses ning üritus on saavutanud suurepärase reputatsiooni juhtivate era- ja riskikapitalifondide esindajate, investeerimispankurite, nõustajate, advokaatide ning ettevõtete juhtide ja omanike silmis nii Leedus, Lätis kui Eestis.
Foorumi korraldajad – juhtivad meediaväljaanded Äripäev, Dienas bizness (Läti) ja Verslo žinios (Leedu) koostöös advokaadibürooga SORAINEN kutsuvad teid kalendrisse märkima turuosaliste jaoks ühe tähtsaima sündmuse – igaaastase Balti M&A ja riskikapitali foorumi.
Päeva jooksul antakse põhjalik ülevaade päevakajalistest arengutest Balti M&A ja riskikapitali turul ning käsitletakse piirkonnas toimunud tehinguid. Lisaks annab foorum suurepärase võimaluse uute kontaktide loomiseks, kogemuste vahetamiseks, ärivõimaluste leidmiseks ning päeva veetmiseks oma valdkonna spetsialistide seltsis.
Redgate Capitalist osaleb paneelis Aare Tammemäe ja üht sessiooni modereerib Veikko Maripuu.